Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Позиція Головного управління ДФС у Львівській області

25.04.2016

За фактами, висвітленими у засобах масової інформації щодо неетичної поведінки головного державного інспектора відділу митного оформлення № 1 митного поста «Краковець» Львівської митниці ДФС Іваницького В.В., Львівською митницею ДФС проведено відповідну перевірку, в ході якої встановлено наступне.

Відповідно до інформації Стрийського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області, у зв’язку із відсутністю в діях Іваницького В.В. ознак кримінального правопорушення, прийнято рішення про припинення перевірки. В той же час, працівниками поліції з Іваницьким В.В. було проведено профілактичну бесіду про неприпустимість в подальшому ведення протиправної поведінки.

В свою чергу, керівництвом Львівської митниці ДФС з головним державним інспектором відділу митного оформлення № 1 митного поста «Краковець» Львівської митниці ДФС Іваницьким В.В. проведено заходи індивідуальної профілактики правопорушень. Останньому наголошено на неприпустимість порушення установлених для державних службовців правил етичної поведінки.

Керівництвом Львівської митниці ДФС на постійній основі вживаються заходи, направлені на дотримання посадовими особами митниці вимог антикорупційного законодавства та нормативно-правових актів з питань державної митної справи, формування у них стандартів професійної етики, свідомості про пріоритет інтересів держави та територіальної громади, психологічної установки щодо позитивності правомірного способу життя.

Протягом січня-березня 2016 року за порушення трудової дисципліни 26 посадових осіб Львівської митниці ДФС притягнуто до дисциплінарної відповідальності, 159 осіб притягнуто до матеріальної відповідальності, проведено з особовим складом митниці 92 заходи профілактики правопорушень.

  • !АНОНСИ ПОДІЙ
  • Відеосюжети