Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Критика прокуратури Львівської області щодо неефективної роботи з погашення податкового боргу

07.03.2013

Джерело: http://lvivexpres.com/news/2013/03/05/42687-podatkivcyam-distalos-prokuratury-zhal-borzhnykiv,

05.03.2013

Податківцям дісталось від прокуратури за жаль до боржників

На розширеному засіданнї колегії прокуратури області 4 березня обговорено стан прокурорського нагляду за додержанням і застосуванням законів з питань оподаткування та митної справи в діяльності вказаних служб.

На колегії відзначили, що однією з проблем на території області є значний податковий борг, який на даний час становить понад 1,6 млрд грн.

Майже половину його ( 578,1 млн грн)  складає борг суб’єктів господарювання, які перебувають у процедурах банкрутства. Третю частину від загального податкового боргу (474,4 млн грн) – борг підприємств вугільної промисловості, серед яких найбільшим є ДП «Львіввугілля».

В той же час, як засвідчують результати прокурорських перевірок, податкові органи області не в повній мірі здійснюють контроль за повнотою і своєчасністю сплати до бюджетів податків і зборів, у тому числі в судовому порядку. Зокрема, виявлено факти зволікання в пред’явленні позовів до боржників про стягнення податкового боргу.

<...>

Позиція ДПС у Львівській області:

Податківці Львівщини врахують критичні зауваження прокуратури щодо погашення податкового боргу

Протягом 2012 року в погашення податкового боргу на Львівщині було забезпечено надходження до бюджету в сумі 438 млн. гривень. За 2 місяці цього року податковий борг у області скорочено на 105 млн. гривень.

Водночас роботу податкових органів щодо скорочення податкового боргу на Львівщині було піддано критиці обласною прокуратурою. В ДПС у Львівській області відбулася розширена селекторна нарада за участі представників прокуратури. Керівництвом податкової служби області взято до уваги всі критичні зауваження прокуратури та розроблено низку заходів щодо покращення роботи в цьому напрямку.