Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Щодо інформації народного депутата від Всеукраїнського об’єднання "Свобода" Михайла Блавацького

13.03.2013

Джерело: http://www.032.ua/news/286033,

13.03.2013

Керівник податкової служби безкарний

Центральна влада покриває злочини корупціонерів-високопосадовців, зокрема начальника управління податкової міліції Державної податкової служби у Львівській області Руслана Плюща. Про це заявив народний депутат від Всеукраїнського об’єднання "Свобода" Михайло Блавацький.

Як зазначає народний депутат, ще 1 березня цього року працівники управління внутрішньої безпеки при ДПС у Львівській області та прокуратури провели слідчі дії в кабінеті начальника УПМ ДПС у Львівській області Руслана Плюща. За інформацією Михайла Блавацького, під час обшуку було вилучено 2 мільйони гривень, 200 тисяч доларів США, понад 70 документів про право власності на об’єкти нерухомості та рухоме майно, а також довіреності на користування цим майном, оформлені на різних осіб, наближених до Плюща.


Позиція ДПС у Львівській області:

Провокації та замовні публікації пов’язані із підвищенням ефективності роботи податкової міліції – Руслан Плющ

Провокації та замовні публікації пов’язані із підвищенням ефективності роботи податкової міліції. Так прокоментував інформацію про проведення обшуків у його кабінеті начальник Управління податкової міліції ДПС у Львівській області Руслан Плющ.

 «Спалах істерики деяких політичних сил довкола діяльності податкової міліції пояснюється просто: наша ефективна робота з викриття правопорушень у економічній сфері почала зачіпати чиїсь інтереси, - заявив Руслан Плющ. – Хочу відповідально заявити: мені байдужі спроби вчергове очорнити моє ім’я як керівника податкової міліції. Але я не допущу паплюження іміджу правоохоронного органу, який є найефективнішим інструментом держави у протидії економічним злочинам. Тому всі справи, які нині перебувають у нашому провадженні, я доведу до логічного завершення».

Нагадаємо, раніше інформацію про обшуки у робочому кабінеті начальника УПМ ДПС у Львівській області спростували уповноважені представники прокуратури області.