Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Щодо упередження та запобігання корупційним проявам з боку посадових осіб Головного управління Міндоходів у Львівській області

07.06.2013

Джерело: http://galinfo.com.ua/print/134853.html, 4 червня 2013

У Львові на хабарі впіймали начальника відділу районної податкової інспекції

Управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією прокуратури Львівської області спільно із працівниками УСБУ області затримало «на гарячому» начальника відділу однієї з районних ДПІ у м.Львові, який вимагав та одержав неправомірну вигоду, повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Податківець за невжиття заходів щодо скасування свідоцтва платника єдиного податку вимагав та одержав 8 тисяч гривень неправомірної вигоди.

Учора, 3 червня, у межах досудового розслідування за результатами проведеного комплексу негласних слідчих (розшукових) дій, посадовця затримано в приміщенні Головного управління Міністерства доходів і зборів у Львівській області, а предмет неправомірної вигоди (8 тис. грн) вилучено.

Досудове розслідування стосовно вказаного податківця за ч.4 ст.368 КК України проводиться відділом розслідування корупційних правопорушень прокуратури Львівської області.

Санкція даної статті передбачає покарання у виді позбавлення волі строком від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Позиція Головного управління Міндоходів у Львівській області:

 Головне управління Міндоходів у Львівській області закликає громадян долучитись до боротьби з корупцією

Протягом 5 місяців цього року управлінням внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів у Львівській області з метою упередження та запобігання корупційним проявам з боку його посадових осіб проведено 118 профілактичних заходів. Працівниками управління регулярно проводяться заняття з особовим складом податкових інспекцій міста Львова та області, під час яких доводяться до відома основні принципи та положення Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції». З початку року проведено 51 службову перевірку та розслідування, в результаті яких до дисциплінарної відповідальності притягнуто 50 осіб, 2 із них звільнено з роботи.

Міністерство доходів і зборів України приділяє особливу увагу боротьбі з корупційними проявами серед своїх співробітників. Зателефонувавши на гарячу лінію «Пульс» (044) 284-00-07, громадяни можуть повідомити про корупційні діяння з боку посадових осіб Міністерства, його регіональних управлінь, податкових інспекцій та митниць. Повідомити про такі факти можна також управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Львівській області телефонами (032) 297-36-09, 297-39-56, або у письмовому вигляді на адресу: 79003, м. Львів, вул. Стрийська, 35, управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Львівській області.