Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Графік виїзного особистого прийому громадян керівництвом Львівської митниці ДФС

11.05.2019

Графік виїзного особистого прийому громадян керівництвом

Львівської митниці ДФС

(із змінами, станом на 29.11.2019)

 

Лозинський Олег Романович – в.о. начальника Львівської митниці ДФС – перший вівторок місяця з 16 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

Марченко Олександр Степанович – заступник начальника Львівської митниці ДФС – другий вівторок місяця з 16 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

Македон Павло Миколайович – заступник начальника Львівської митниці ДФС – перша середа місяця з 16 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

Скоромний Ярослав Ігорович – заступник начальника – начальник управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Львівської митниці ДФС – другий четвер місяця з 16 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

 

Додаткова інформація:

 

Інтернет-адреса офіційного веб-порталу ДФС України: http://sfs.gov.ua

Інтернет-адреса субсайту ГУ ДФС у Львівській області: http://lv.sfs.gov.ua

Електронна адреса Львівської митниці ДФС: lviv@customs.sfs.gov.ua

Для подання письмового звернення з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку: lviv.zvern-grom@customs.sfs.gov.ua

 

Особистий прийом громадян здійснюється за попереднім записом посадовими особами сектору розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації Львівської митниці ДФС. Записатися на особистий прийом керівництвом митниці та керівниками структурних підрозділів митниці громадяни можуть особисто або через представників, повноваження яких оформленні в установленому порядку, за адресою: м. Львів, вул. Костюшка, 1, каб. № 317. Також записатися на особистий прийом можна за тел. (032) 258-99-48 або направивши відповідне звернення на електронну поштову скриньку lviv.zvern-grom@customs.sfs.gov.ua, при цьому вказавши у темі звернення «Особистий прийом», а у самому повідомленні свої анкетні дані, суть звернення та контактний телефон для зворотного зв’язку з метою уточнення працівником митниці необхідних даних.

Під час запису на особистий прийом у громадянина або його законного представника з'ясовується така інформація: прізвище, ім'я, по батькові громадянина, місце проживання, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті) за даними Державного реєстру фізичних осіб - платників податків, контактний номер телефону (за наявності), прізвище, ім'я, по батькові представника громадянина, місце проживання, контактний номер телефону (за наявності), чим підтверджуються повноваження на представлення інтересів громадянина, зміст питання, яке потребує вирішення, історія виникнення питання, чи звертався громадянин з цього питання раніше і куди, чи приймалися рішення за зверненням з цього питання, реквізити документів, якими надавались відповіді на звернення, тощо.

У разі відмови громадянином або представником інтересів громадянина у наданні інформації про особу, яка звертається, та про зміст порушеного питання, за яким можливо визначити наявність функціональних повноважень у Львівській митниці ДФС на його розгляд, запис визнається таким, що не відбувся за ініціативою заявника.

Громадяни, які з'явилися на прийом або мають право на участь у його проведенні, перед початком прийому повинні пред'явити представнику підрозділу з організації особистого прийому документ, що посвідчує особу. Присутність сторонніх осіб під час проведення особистого прийому не допускається.

Прийом Героїв України, Героїв Радянського Союзу, Героїв Соціалістичної Праці, інвалідів Великої Вітчизняної війни, жінок, яким присвоєно почесне звання «Мати-героїня», інвалідів I групи здійснюється першочергово.

Наявність у громадян особливих потреб або пільг, бажані години прийому, черговість запису можуть враховуватися при підготовці та проведенні прийому.

За відсутності керівника, зазначеного в Графіку, особистий прийом проводить його заступник або інша посадова особа, яка виконує його обов’язки. Місце проведення керівництвом Львівської митниці ДФС виїзного особистого прийому громадян визначається керівником митниці окремо.

 

  • !АНОНСИ ПОДІЙ
  • Відеосюжети