Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Графік особистого прийому громадян керівництвом Львівської митниці ДФС

11.05.2019

Графік особистого прийому громадян керівництвом

Львівської митниці ДФС

(із змінами, станом на 29.11.2019)

 

Лозинський Олег Романович – в.о. начальника Львівської митниці ДФС – другий, четвертий вівторок місяця з 15 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв. (адреса: м. Львів, вул. Костюшка, 1)

Марченко Олександр Степанович – заступник начальника Львівської митниці ДФС – перший, третій вівторок місяця з 15 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв. (адреса: м. Львів, вул. Костюшка, 1)

Македон Павло Миколайович – заступник начальника Львівської митниці ДФС – друга, четверта середа місяця з 16 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв. (адреса: м. Львів, вул. Костюшка, 1)

Скоромний Ярослав Ігорович – заступник начальника – начальник управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Львівської митниці ДФС – перший, третій четвер місяця з 16 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв. (адреса: м. Львів, вул. Городоцька, 369)

 

Графік особистого прийому громадян керівництвом та

посадовими особами структурних підрозділів Львівської митниці ДФС

Управління матеріального забезпечення та розвитку інфраструктури Львівської митниці ДФС – перша п’ятниця місяця з 14 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв. (адреса: м. Львів, вул. Костюшка, 1)

Управління адміністрування митних платежів та митно-тарифного регулювання Львівської митниці ДФС – другий, четвертий понеділок місяця з 11 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. (адреса: м. Львів, вул. Костюшка, 1)

Управління організації митного контролю та оформлення Львівської митниці ДФС – другий, четвертий четвер місяця з 10 год. 00 хв. до 12 год. 00 хв.(адреса: м. Львів, вул. Костюшка, 1)

Управління фінансування, бухгалтерського обліку та звітності Львівської митниці ДФС – остання п’ятниця місяця з 14 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв. (адреса: м. Львів, вул. Костюшка, 1)

Управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Львівської митниці ДФС – другий, четвертий вівторок місяця з 10 год. 00 хв. до 12 год. 00 хв. (адреса: м.Львів, вул.Городоцька, 369)

Відділ організації роботи – третя середа місяця з 15 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв. (адреса: м. Львів, вул. Костюшка, 1)

Управління по роботі з персоналом Львівської митниці ДФС – другий четвер місяця з 15 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв. (адреса: м. Львів, вул. Костюшка, 1)

Юридичний відділ Львівської митниці ДФС – третій четвер місяця з 15 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв. (адреса: м. Львів, вул. Костюшка, 1)

Відділ інформаційних технологій – друга п’ятниця місяця з 14 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв. (адреса: м. Львів, вул. Костюшка, 1)

Відділ митної статистики – третя п’ятниця місяця з 14 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв. (адреса: м. Львів, вул. Костюшка, 1)

Відділ чергових – перша п’ятниця місяця з 14 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв. (адреса: м. Львів, вул. Костюшка, 1)

Сектор розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації – перша, третя середа місяця з 15 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв. (адреса: м. Львів, вул. Костюшка, 1)

Сектор з управління ризиками – другий четвер місяця з 15 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв. (адреса: м.Львів, вул.Городоцька, 369)

Відділ з питань запобігання та виявлення корупції – перший вівторок місяця з 11 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. (адреса: м. Львів, вул. Костюшка, 1)

Митний пост «Львів-поштовий» Львівської митниці ДФС – кожний вівторок, четвер місяця з 11 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. (адреса: м. Львів, пл. Двірцева,1)

Митний пост «Рава-Руська» Львівської митниці ДФС – кожний вівторок, четвер місяця з 11 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. (адреса: Львівська обл., Жовківський р-н, с. Рата, вул. Гребінського, 2)

Митний пост «Краковець» Львівської митниці ДФС – кожний вівторок, четвер місяця з 11 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. (адреса: Львівська обл., Яворівський р-н, смт Краковець, вул. Вербицького, 54)

Митний пост «Мостиська» Львівської митниці ДФС – кожний вівторок, четвер місяця з 11 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. (адреса: Львівська обл., Мостиський р-н, с. Шегині, вул. Дружби, 201 (у приміщенні автовокзалу пункту пропуску «Шегині»))

Митний пост «Мостиська-залізничний» Львівської митниці ДФС – кожний вівторок, четвер місяця з 11 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. (адреса: Львівська обл., Мостиський р-н, с. Мостиська Друга, станція «Мостиська-2» (у приміщенні залізничної станції «Мостиська-2» пункту пропуску «Мостиська»))

Митний пост «Угринів» Львівської митниці ДФС – кожний вівторок, четвер місяця з 11 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. (адреса: Львівська обл., Сокальський р-н, с. Угринів (пункт пропуску «Угринів - Долгобичув» (розташований на території Республіки Польща))

Митний пост «Грушів» Львівської митниці ДФС – кожний вівторок, четвер місяця з 11 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. (адреса: Львівська обл., Яворівський р-н, с. Грушів (пункт пропуску «Грушів - Будомєж» (розташований на території Республіки Польща))

Митний пост «Смільниця» Львівської митниці ДФС – кожний вівторок, четвер місяця з 11 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. (адреса: Львівська обл., Старосамбірський р-н, с. Терло, корпус 8-9 (пункт пропуску «Смільниця - Кросценко» (розташований на території Республіки Польща))

Митний пост «Львів-аеропорт» Львівської митниці ДФС – кожний вівторок, четвер місяця з 11 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. (адреса: м. Львів, вул. Любінська, 168 (термінал ЦА МА «Львів» ім. Д. Галицького))

Митний пост «Північний» Львівської митниці ДФС – кожний вівторок, четвер місяця з 11 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. (адреса: Львівська обл., Жовківський р-н, с.Малехів, вул. Т.Дороша, 20а)

Митний пост «Південний» Львівської митниці ДФС – кожний вівторок, четвер місяця з 11 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. Львівська обл., м. Стрий, вул. Промислова, 7)

Митний пост «Городок» Львівської митниці ДФС – кожний вівторок, четвер місяця з 11 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. (адреса: Львівська обл., Городоцький р-н, м. Городок, вул. Львівська, 659-а/б)

 

Додаткова інформація:

Інтернет-адреса офіційного веб-порталу ДФС України: http://sfs.gov.ua

Інтернет-адреса субсайту ГУ ДФС у Львівській області: http://lv.sfs.gov.ua

Електронна адреса Львівської митниці ДФС: lviv@customs.sfs.gov.ua

Для подання письмового звернення з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку: lviv.zvern-grom@customs.sfs.gov.ua

 

Особистий прийом громадян здійснюється за попереднім записом посадовими особами сектору розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації Львівської митниці ДФС. Записатися на особистий прийом керівництвом митниці та керівниками структурних підрозділів митниці громадяни можуть особисто або через представників, повноваження яких оформленні в установленому порядку, за адресою: м. Львів, вул. Костюшка, 1, каб. № 318. Також записатися на особистий прийом можна за тел. (032) 258-99-48 або направивши відповідне звернення на електронну поштову скриньку lviv.zvern-grom@customs.sfs.gov.ua, при цьому вказавши у темі звернення «Особистий прийом», а у самому повідомленні свої анкетні дані, суть звернення та контактний телефон для зворотного зв’язку з метою уточнення працівником митниці необхідних даних.

Запис на черговий прийом до керівництва Львівської митниці ДФС (начальника та заступників начальника митниці) припиняється за десять робочих днів до дати особистого прийому, до посадових осіб структурних підрозділів Львівської митниці ДФС – за п’ять робочих днів до дати особистого прийому. Запис на наступний прийом розпочинається в день припинення запису на черговий прийом.

Запис на прийом до начальника Львівської митниці ДФС проводиться у разі, якщо порушене громадянином питання залишилося не вирішеним по суті після прийому заступниками начальника Львівської митниці ДФС або посадовими особами структурних підрозділів митниці.

Прийом громадян проводиться керівництвом Львівської митниці ДФС та посадовими особами структурних підрозділів митниці в службових приміщеннях митниці за адресами та у дні, зазначеними у Графіку, крім вихідних, святкових і неробочих днів. За відсутності керівника, зазначеного в Графіку, особистий прийом проводить його заступник або інша посадова особа, яка виконує його обов’язки.

Під час запису на особистий прийом у громадянина або його законного представника з’ясовується така інформація: прізвище, ім’я, по батькові громадянина, місце проживання, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті) за даними Державного реєстру фізичних осіб - платників податків, контактний номер телефону (за наявності), прізвище, ім’я, по батькові представника громадянина, місце проживання, контактний номер телефону (за наявності), чим підтверджуються повноваження на представлення інтересів громадянина, зміст питання, яке потребує вирішення, історія виникнення питання, чи звертався громадянин з цього питання раніше і куди, чи приймалися рішення за зверненням з цього питання, реквізити документів, якими надавались відповіді на звернення, тощо.

У разі відмови громадянином або представником інтересів громадянина у наданні інформації про особу, яка звертається, та про зміст порушеного питання, за яким можливо визначити наявність функціональних повноважень у Львівській митниці ДФС на його розгляд, запис визнається таким, що не відбувся за ініціативою заявника.

Громадяни, які з’явилися на прийом або мають право на участь у його проведенні, перед початком прийому повинні пред’явити представнику підрозділу з організації особистого прийому документ, що посвідчує особу. Присутність сторонніх осіб під час проведення особистого прийому не допускається.

Прийом Героїв України, Героїв Радянського Союзу, Героїв Соціалістичної Праці, інвалідів Великої Вітчизняної війни, жінок, яким присвоєно почесне звання «Мати-героїня», інвалідів I групи здійснюється першочергово.

Наявність у громадян особливих потреб або пільг, бажані години прийому, черговість запису можуть враховуватися при підготовці та проведенні прийому.

  • !АНОНСИ ПОДІЙ
  • Відеосюжети