Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Основні завдання та функції митного поста «Грушів»

30.06.2015

Безпосереднє здійснення митної справи, контроль за додержанням усіма юридичними й фізичними особами законодавства України з питань митної справи.

Застосування відповідно до законів України заходів тарифного й нетарифного регулювання, повне та своєчасне справляння податків, зборів при переміщенні товарів і транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України або проведенні митних процедур.

Здійснення контролю за переміщенням валютних і культурних цінностей через митний кордон України.

Запобігання та протидія контрабанді, боротьба з порушеннями митних правил.

Митний пост відповідно до покладених на нього завдань:

нараховує та стягує податки, збори й інші платежі, справляння яких відповідно до законодавства України покладено на митні органи;

у встановленому порядку готує та надає відповідним підрозділам митниці інформацію з питань справляння податків і зборів.

Використовує в процесі здійснення митного контролю технічні та спеціальні засоби, що безпечні для життя й здоров’я людей, тварин і рослин та не завдають шкоди товарам і транспортним засобам.

Використовує технологічні схеми пропуску та митного контролю й митного оформлення товарів і транспортних засобів комерційного призначення, що переміщуються через державний кордон України.

Визначає, за результатами застосування системи управління ризиками, форми та обсяг митного контролю у конкретних випадках переміщень товарів і транспортних засобів через митний кордон України.

  • !АНОНСИ ПОДІЙ
  • Відеосюжети