Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Основні завдання та функції митного поста «Городок»

06.05.2019

Безпосереднє здійснення митної справи, контроль за додержанням усіма юридичними та фізичними особами законодавства України з питань митної справи.

Застосування відповідно до законодавства України заходів тарифного та нетарифного регулювання, повне та своєчасне справляння податків, зборів (інших обов’язкових платежів) при переміщенні товарів і транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України або проведення митних процедур.

Здійснення митного контролю і митного оформлення товарів та транспортних засобів, товарів гуманітарної допомоги.

Ужиття заходів до захисту інтересів споживачів товарів, недопущення ввезення на територію України та випуску у вільний обіг неякісних товарів, товарів, що завдають шкоди навколишньому середовищу й не відповідають чинним в Україні стандартам і вимогам.

Створення сприятливих умов для прискорення товарообігу, збільшення обсягів пасажиропотоку через митний кордон України та захисту прав інтелектуальної власності юридичних і фізичних осіб у процесі здійснення зовнішньоекономічної діяльності.

Забезпечення співпраці з інститутами громадянського суспільства, участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики за напрямами діяльності.

Забезпечення застосування митних режимів, здійснення митного контролю та митного оформлення товарів, поміщених у відповідні митні режими.

Сприяння захисту прав інтелектуальної власності у процесі зовнішньоекономічної діяльності, недопущення переміщення через митний кордон України контрафактних товарів.

Боротьба з контрабандою та порушеннями митних правил.

Здійснення видачі сертифікатів про походження у випадках, установлених міжнародними договорами.

  • !АНОНСИ ПОДІЙ
  • Відеосюжети