Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Сектор охорони державної таємниці, технічного та криптографічного захисту інформації (митниця)

23.07.2019

Основні завдання та функції сектору охорони державної таємниці, технічного та криптографічного захисту інформації

Організація роботи щодо забезпечення охорони державної таємниці під час проведення усіх видів секретних робіт, зберігання, використання документів та матеріалів, що містять державну таємницю.

Формування разом з керівниками структурних підрозділів Номенклатури посад працівників Митниці, перебування на яких потребує оформлення допуску до державної таємниці, відповідно до штатного розпису, посадових інструкцій та інших документів, що визначають характер виконуваної працівниками роботи, з урахуванням положень Зводу відомостей, що становлять державну таємницю, та розгорнутого переліку відомостей, що становлять державну таємницю, оформлення спільно із підрозділом персоналу необхідних документів щодо надання допуску до державної таємниці.

Розробка на основі вимог законодавства і здійснення разом з іншими структурними підрозділами Митниці заходів щодо охорони державної таємниці під час відвідування Митниці іноземними делегаціями, групами чи окремими іноземцями та проведення роботи з ними.

Виявлення та закриття каналів просочення (витоку) секретної інформації із Митниці, проведення аналітичної роботи з цих питань та необхідних режимних заходів.

Проведення роз`яснювальної роботи з метою запобігання порушенням законодавства у сфері охорони державної таємниці посадовими особами Митниці, яким надано допуск та доступ до державної таємниці, у тому числі у зв`язку з їх виїздом за межі України у службові відрядження та в особистих справах, а також участю у міжнародних заходах на території України.

Участь у проведенні разом з іншими структурними підрозділами Митниці роботи щодо перегляду нормативно-правових актів з питань забезпечення охорони державної таємниці у сфері податкового та митного законодавства та приведення їх у відповідність до норм чинного законодавства України.

Участь у роботі експертних комісій, підготовці матеріалів для експертних висновків державних експертів з питань таємниць щодо фактичної обізнаності з державною таємницею працівників Митниці, яким надано чи було надано допуск та доступ до державної таємниці. перевірка знань вимог нормативних документів з питань охорони державної таємниці для надання допуску та доступу до державної таємниці.

Забезпечення в межах компетенції реалізації існуючих вимог щодо режиму секретності у зв’язку з роботою, яка передбачає доступ до державної таємниці.

Участь та здійснення контролю у процесі митного оформлення товарів та вантажів, у тому числі вантажів військового призначення та вантажів, які оформлюються на підставі документів з грифом обмеження доступу «таємно», «для службового користування».

Адреса розташування підрозділу: м. Львів, вул. Костюшка, 1

Керівництво - Подолянчук Володимир Олександрович – завідувач сектору охорони державної таємниці, технічного та криптографічного захисту інформації.

Телефон – (032) 258-99-47

 
  • !АНОНСИ ПОДІЙ
  • Відеосюжети