Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Юридичний відділ (митниця)

30.06.2015

Основні завдання та функції юридичного відділу

Організація правової роботи, спрямованої на правильне застосування, неухильне дотримання та запобігання невиконанню вимог законодавства, інших нормативних актів Митницею.

Формування та участь у реалізації правової політики, спрямованої на забезпечення надходжень з податків, зборів, платежів до бюджетів та державних цільових фондів.

Забезпечення супроводження справ у судах.

Представництво в установленому законодавством порядку інтересів ДФС України, Митниці, їх посадових осіб у судах та інших органах під час розгляду справ відповідно до розмежування компетенції юридичних підрозділів щодо супроводження судових справ.

Доведення до структурних підрозділів Митниці листів ДФС України, Мін’юсту, роз’яснень Вищого адміністративного суду, Вищого господарського суду, Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ та Пленуму Верховного Суду України.

Участь, у разі необхідності, у межах компетенції у супроводженні судових справ та у судових засіданнях, підготовка необхідних документів.

Забезпечення контролю за дотриманням законності Митницею при виконанні завдань і функцій, покладених чинним законодавством.

Участь у заходах, спрямованих на забезпечення правильного застосування Митницею митного та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи ДФС.

Перевірка на відповідність чинному законодавству проектів організаційно-розпорядчих документів, договорів, контрактів.

Забезпечення єдиного підходу щодо застосування нормативно-правових актів з митних питань.

Адреса розташування підрозділу: м. Львів, вул. Костюшка, 1

Писарев Олександр Юрійович – начальник юридичного відділу

Телефон – (032) 258-99-51

Рибак Назарій Ярославович – заступник начальника юридичного відділу

Телефон – (032) 258-99-32  • !АНОНСИ ПОДІЙ
  • Відеосюжети