Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Основні завдання та функції управління матеріального забезпечення та розвитку інфраструктури (митниця)

30.06.2015

Прийняття на склад митного органу або передання на склади підприємств (у випадках, передбачених законодавством), а також видачі з цих складів майна, вилученого в справах про порушення митних правил (у тому числі швидкопсувних товарів), безхазяйного, заявленого у режим відмови на користь держави та переданого для зберігання митниці (далі – майно, вилучене відповідно до законодавства з питань митної справи); підготовка документів для такого прийняття та передання.

Організація роботи складу митного органу, пошук складських приміщень та укладання угод для зберігання майна.

Організація заходів із розпорядження майном, вилученим відповідно до законодавства з питань митної справи.

Складання та подання звітності в порядку та строки, встановлені чинними нормативно-правовими актами та ДФС України.

Здійснення керівництва діяльністю та організацією роботи відділу відповідно до Регламенту Митниці та цього положення.

Організація, забезпечення контролю у межах компетенції виконання відділом Конституції України, законів України, актів і доручень Президента України, актів Кабінету Міністрів України рішень Колегії ДФС, доручень керівництва Митниці (визначених наказами і розпорядженнями Митниці, протокольними дорученнями щотижневих апаратних нарад керівного складу, планами роботи тощо), запитів і звернень народних депутатів України, запитів територіальних органів центральних органів виконавчої влади (далі – ЦОВВ), а також звернень територіальних органів ДФС, місцевих органів виконавчої влади, посадових осіб, громадян та платників податків.

Надання обов’язкових до виконання доручень працівникам відділу з питань, що належать до сфери діяльності підрозділу, здійснення контролю за їх виконанням.

Здійснення організаційних та контрольних заходів щодо будівництва, ремонту, експлуатації та утримання об’єктів митної інфраструктури, в тому числі й нерухомого майна (будівлі, споруди, земельні ділянки, багаторічні насадження), та експлуатації автомобільної техніки.

Надання пропозицій уповноваженій установі для розроблення перспективних і поточних планів будівництва та ремонту об’єктів митної інфраструктури, що знаходяться в зоні діяльності митниці;

Належне утримання будівель і споруд, виробничого обладнання та устаткування, моніторинг їх технічного стану та організація роботи, пов'язаної із забезпеченням належного технічного стану будівель, споруд та інженерних мереж, проведенням діагностики та експертизи їх технічного стану і планово-запобіжних ремонтів, та вчинення інших дій згідно з вимогами чинного законодавства у сфері зазначеної діяльності.

Участь в організації і проведенні заходів щодо процедур закупівель товарів, робіт, послуг за державні кошти для потреб митниці згідно з вимогами чинного законодавства.

Взаємодія з територіальними органами ЦОВВ, місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян, профспілками та організаціями роботодавців, підприємствами, установами, організаціями згідно з компетенцією структурного підрозділу.

Взаємодія зі структурними підрозділами Митниці для прийняття узгодженого рішення.

Адміністративно-господарська діяльність.

Транспортне забезпечення.

Матеріально-технічний розвиток Митниці.

Участь у розробці та впровадженні функціонального модуля «Фільтр пункту пропуску» й інших програм ДФС.

Супроводження, забезпечення працездатності та контроль ефективності функціонування технічних систем митного контролю ДФС (далі – ТСМК).

Розроблення рекомендацій щодо номенклатури та кількості технічних засобів митного контролю (далі – ТЗМК), які забезпечують функціонування ТСМК.

Контроль використання ТЗМК. Підготовка та впровадження інструкцій та інших розпорядчих документів, надання рекомендацій з питань ефективного використання ТЗМК, які забезпечують функціонування ТСМК.

  • !АНОНСИ ПОДІЙ
  • Відеосюжети