Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Відділ чергових

30.06.2015

Основні завдання та функції відділу чергових

В цілодобовому режимі своєчасна доповідь начальнику митниці про оперативну ситуацію, її зміни, а також про надзвичайні події, що мали місце, причини виникнення та вжиті заходи щодо реагування на них.

Організація та забезпечення збору оперативної інформації від підрозділів митниці з питань здійснення митної справи, про надзвичайні ситуації, що мали місце в зоні діяльності митниці, причини виникнення та наслідки аварій техногенного і природного характеру тощо.

Узагальнення, систематизація та аналіз інформації, підготовку за встановленою формою добової оперативної інформації для доповіді начальнику митниці та подання відповідних відомостей оперативному черговому відповідного Департаменту ДФС України.

Отримання кореспонденції, що надходить до митниці, у неробочий час, у вихідні та святкові дні.

Забезпечення негайного доведення до відома посадових осіб митниці розпоряджень начальника митниці та його заступників, невідкладного інформування керівництва митниці щодо розпоряджень керівництва ДФС України та інших термінових повідомлень.

Забезпечення підтримання оперативного зв’язку з керівництвом митниці під час їх тимчасової відсутності в адмінбудинку митниці.

Прийом від оперативного чергового відповідного Департаменту ДФС України сигналів оповіщення й доведення їх до керівництва та підрозділів митниці відповідно до їх компетенції.

Постійне підтримання зв’язку з черговими службами місцевих органів Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства оборони України, Міністерства надзвичайних ситуацій України та інших організацій і відомств, що взаємодіють з митницею.

Своєчасне вжиття відповідних заходів, інформування начальника митниці про отримання від юридичних і фізичних осіб інформації щодо протиправних дій з боку посадових осіб митниці під час виконання ними своїх посадових обов’язків.

Координація дій посадових осіб митниці з доставки вилучених товарів на склад митного органу.

Адреса розташування підрозділу: м. Львів, вул. Костюшка, 1

Керівництво - Бедрій Мар’ян Богданович – начальник відділу чергових

Телефон – (032) 258-99-79

Факс – (032) 297-18-34

  • !АНОНСИ ПОДІЙ
  • Відеосюжети