Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Центр обслуговування платників Жидачівської державної податкової інспекції Стрийського управління Головного управління ДФС у Львівській області

13.05.2015

Поштова адреса: 81700, м.Жидачів, вул. Вокзальна, 6

Контакти:

електронна адреса: lv.official@sfs.gov.ua

консультант-модератор (щодо надання послуг):

телефон – (03-239) 2-43-42

 

Особа, відповідальна за координацію та контроль за наданням адміністративних послуг (щодо надання послуг) – начальник  Жидачівської ДПІ  Стрийського управління ГУ ДФС у Львівській області – Гребінь Володимир Васильович – (239) 2-43-51

Записатися на прийом громадяни можуть за тел. 297-30-91, або в каб.105 за адресою: м.Львів, вул. Стрийська, 35.

 

Перелік адміністративних послуг, що надаються Головним управлінням ДФС у Львівській області


Режим доступу до приміщення  Жидачівської ДПІ  Стрийського управління ГУ ДФС у Львівській області, в якому здійснюється прийом осіб, які звертаються за отриманням адміністративних послуг, наявність сполучення громадського транспорту, під’їзних шляхів та місць паркування.

Прийом осіб, які звертаються з питань видачі картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта, видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків, реєстрації реєстратора розрахункових операцій, реєстрації книг обліку розрахункових операцій, реєстрації розрахункових книжок, включення неприбуткового підприємства (установи, організації) до Реєстру неприбуткових установ та організацій, перереєстрації неприбуткового підприємства (установи, організації) у Реєстрі неприбуткових установ та організацій, видачі довідки про сплачений нерезидентом в Україні податок на прибуток (доходи), підтвердження статусу податкового резидента України, реєстрація платника єдиного податку, надання витягу з реєстру платників єдиного податку, реєстрації книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку, реєстрації книги обліку доходів і витрат, яку ведуть фізичні особи - підприємці, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, і фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, видачі довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію), видачі довідки про сплату податку на доходи фізичних осіб платником податку - резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання, та про відсутність податкових зобов’язань з цього податку, видачі довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами державної фіскальної служби, здійснюється в ЦОП Жидачівської ДПІ Стрийського управління ГУ ДФС у Львівській області за адресою: 81700, м. Жидачів, вул.Вокзальна, 6.

Режим роботи:

Понеділок-четвер – з 9 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

П’ятниця – з 9 год. 00 хв. до 16 год. 45 хв.

Перерва – з 13 год. 00 хв. до 13 год. 45 хв.

Схема проїзду – Схема доїзду до приміщення ЦОП Жидачівської ДПІ Стрийського управління за адресою м.Жидачів, вул. Вокзальна,6. Найближча зупинка зі сторони АЗС «ОККО» м. Жидачів громадського транспорту по вул. Данила Галицького, звернути направо в сторону залізничного вокзалу і через 200 м. з правої сторони знаходиться приміщення.

Підї'зний шлях – Для власників авто з напрямку центра м.Жидачів необхідно рухатись по вул. Данила Галицького в сторону траси на Тернопіль  до АЗС «ОККО», повернути на право і по вул.Вокзальній проїхати 200 м.

Місця для паркування –  Біля приміщення ЦОП Жидачівської ДПІ Стрийського управління наявні безоплатні паркові місця на 12 авто.


Онлайн-зображення з приміщення ЦОП

  • !АНОНСИ ПОДІЙ
  • Відеосюжети