Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Графік особистого прийому громадян керівництвом Головного управління ДФС у Львівській області

ГРАФІК

особистого прийому громадян керівництвом 

Головного управління ДФС у Львівській області

Кондро Ігор Володимирович - начальник Головного управління ДФС у Львівській області - друга середа місяця з 10 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Дерев'янко Олег Володимирович - заступник начальника Головного управління ДФС у Львівській області - третій вівторок місяця з 15 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв..

Стельмащук Олег Станіславович – перший заступник начальника Головного управління ДФС у Львівській області - третій вівторок місяця з 15 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

Скиба Володимир Володимирович – заступник начальника Головного управління ДФС у Львівській області - четверта середа місяця з 10 год.00 хв. до 13 год.00 хв.

Шахрайчук Любов Євгенівна – заступник начальника Головного управління ДФС у Львівській області – перший вівторок місяця з 16 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

 

 

Особистий прийом громадян посадовими особами Головного управління ДФС у Львівській області проводиться у приймальні громадян, яка розміщена за адресою: м.Львів, вул. Стрийська, 35, кімната 105. Особистий прийом відбувається згідно з попереднім записом.

Записатися на прийом громадяни можуть за тел. 297-35-22.

Запис на черговий прийом до керівництва ГУ ДФС припиняється за десять робочих днів до дати особистого прийому, до посадових осіб структурних підрозділів ГУ ДФС – за п’ять робочих днів до дати особистого прийому. Запис на наступний прийом розпочинається в день припинення запису на черговий прийом.

 

 

  • !АНОНСИ ПОДІЙ
  • Відеосюжети