Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Щодо розгляду звернень громадян, які надійшли на «гарячу лінію» Локального моніторингового центру Львівської митниці ДФС у січні-вересні 2018 року

12.10.2018

У січні-вересні 2018 року на «гарячу лінію» Львівської митниці ДФС надійшло 330 звернень, з них 328 заяв (клопотань) та 2 скарги. Зокрема, у вересні надійшло 32 звернення (усі заяви (клопотання)).

Велика кількість звернень – 178 заяв (клопотань), що становить 54 % від усіх звернень, стосувались питань надання роз’яснень (консультацій) законодавства України з питань державної митної справи щодо порядку переміщення через митний кордон України товарів, транспортних засобів комерційного призначення, валютних цінностей, правил здійснення митних формальностей тощо (зокрема, у вересні надійшло 22 таких звернення). Інші звернення стосувались черг у пунктах пропуску – 61 звернення (у вересні – 4 звернення), затримок в митному оформленні – 36 звернень (у вересні – 4 звернення), щодо порядку роботи Львівської митниці ДФС та її структурних підрозділів – 32 звернення (у вересні – 1 звернення), щодо відмови у митному оформленні чи пропуску через митний кордон України товарів, транспортних засобів комерційного призначення – 10 звернень (у вересні – 1 звернення), щодо порушення митних правил – 13 звернень (у вересні звернень з даної тематики не було).

У березні та червні 2018 року на «гарячу лінію» Львівської митниці ДФС надійшло 2 скарги, які стосувались порядку роботи митного поста «Рава-Руська» та неправомірної, на думку заявника, відмови на цьому ж митному посту у пропуску на митну територію України транспортного засобу особистого користування. За результатами розгляду цих скарг порушень в діях посадових осіб митниці виявлено не було. За бажанням заявників, Львівською митницею ДФС було надано письмові відповіді.

У випадку звернень громадян щодо практичного використання окремих норм законодавства України з питань державної митної справи в усіх випадках було надано вичерпні роз’яснення – консультації відповідно до Митного кодексу України. Звернення щодо черг в пунктах пропуску, відмови у пропуску чи митному оформленні доводились до керівників відповідних структурних підрозділів для вжиття відповідних заходів реагування. В усіх випадках громадянам надано вичерпні відповіді з приводу порушених ними питань, а також щодо вжитих митницею заходів за результатами опрацювання їх звернень.

Нагадуємо громадянам та представникам суб’єктів господарювання: при виникненні проблемних питань під час перетину кордону та митного оформлення, а також неправомірних дій з боку працівників Львівської митниці ДФС телефонуйте за номером (032) 258-99-69. Телефон «гарячої лінії» Львівської митниці ДФС працює цілодобово.