Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Щодо розгляду звернень громадян, які надійшли на «гарячу лінію» Локального моніторингового центру Львівської митниці ДФС у січні-лютому 2019 році

13.03.2019

У січні-лютому 2019 року на «гарячу лінію» Львівської митниці ДФС надійшло 88 звернень, з них 87 заяв (клопотань) та 1 скарга. Зокрема, у лютому надійшло 46 звернень (45 заяв (клопотань) та 1 скарга).

Із даної кількості звернень 16 заяв (клопотань) та 1 скарга стосувались питань надання роз’яснень (консультацій) законодавства України з питань державної митної справи щодо порядку переміщення через митний кордон України товарів, транспортних засобів комерційного призначення, валютних цінностей, правил здійснення митних формальностей тощо (зокрема, у лютому надійшло 11 таких звернень). Інші звернення стосувались черг у пунктах пропуску – 34 звернення, затримок в митному оформленні – 16 звернень, щодо порядку роботи Львівської митниці ДФС та її структурних підрозділів – 6 звернень, щодо відмови у митному оформленні чи пропуску через митний кордон України товарів, транспортних засобів комерційного призначення – 12 звернень, щодо порушення митних правил – 3 звернення.

У випадку звернень громадян щодо практичного використання окремих норм законодавства України з питань державної митної справи в усіх випадках було надано вичерпні роз’яснення – консультації відповідно до Митного кодексу України. Звернення щодо черг в пунктах пропуску, відмови у пропуску чи митному оформленні доводились до керівників відповідних структурних підрозділів для вжиття відповідних заходів реагування. В усіх випадках громадянам надано вичерпні відповіді з приводу порушених ними питань, а також щодо вжитих митницею заходів за результатами опрацювання їх звернень.

Нагадуємо громадянам та представникам суб’єктів господарювання: при виникненні проблемних питань під час перетину кордону та митного оформлення, а також неправомірних дій з боку працівників Львівської митниці ДФС телефонуйте за номером (032) 258-99-69. Телефон «гарячої лінії» Львівської митниці ДФС працює цілодобово.