Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Щодо розгляду звернень громадян, які надійшли на «гарячу лінію» Локального моніторингового центру Львівської митниці ДФС у січні-вересні 2019 року

10.10.2019

Протягом січня-вересня 2019 року на «гарячу лінію» Львівської митниці ДФС надійшло 280 звернень, з них 279 заяв (клопотань) та 1 скарга. Зокрема, у вересні надійшло 33 звернення.

Із загальної кількості звернень 82 заяви (клопотання) та одна скарга стосувались питань надання роз’яснень (консультацій) законодавства України з питань державної митної справи щодо порядку переміщення через митний кордон України товарів, транспортних засобів комерційного призначення, валютних цінностей, порядку здійснення митних формальностей тощо.

Інші звернення стосувались черг у пунктах пропуску – 67 звернень, затримок в митному оформленні – 61 звернення, порядку роботи Львівської митниці ДФС та її структурних підрозділів – 17 звернень, стосовно відмови у митному оформленні чи пропуску через митний кордон України товарів, транспортних засобів комерційного призначення – 37 звернень, порушення митних правил – 15 звернень.

У випадку звернень громадян щодо практичного використання окремих норм законодавства України з питань державної митної справи в усіх випадках було надано вичерпні роз’яснення – консультації відповідно до Митного кодексу України.

Звернення щодо черг в пунктах пропуску, затримок, відмови у пропуску чи митному оформленні доводились до керівників відповідних структурних підрозділів для вжиття відповідних заходів реагування. В усіх випадках громадянам надано вичерпні відповіді з приводу порушених ними питань, а також щодо вжитих митницею заходів за результатами опрацювання їх звернень.

Нагадуємо громадянам та представникам суб’єктів господарювання: при виникненні проблемних питань під час перетину кордону та митного оформлення, а також неправомірних дій з боку працівників Львівської митниці ДФС телефонуйте за номером (032) 258-99-69. Телефон «гарячої лінії» Львівської митниці ДФС працює цілодобово.

  • !АНОНСИ ПОДІЙ
  • Відеосюжети