Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Туристичний збір

Відповідно до вимог статті 12 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) сільські, селищні, міські ради та ради об'єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад (далі – ради об'єднаних територіальних громад), в межах своїх повноважень приймають рішення про встановлення місцевих податків та зборів.

З 1 січня 2018 року набрала чинності нова редакція статті 12 Кодексу, згідно з підпунктом 12.3.3 пункту 12.3 якої  копія прийнятого  рішення  про встановлення  місцевих  податків  чи зборів  або про внесення змін до них надсилається в електронному вигляді у десятиденний строк з дня прийняття до контролюючого органу, в якому перебувають на обліку платники відповідних місцевих податків та зборів, але не пізніше 1 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосовування встановлюваних місцевих податків та зборів або змін до них.

Контролюючі органи не пізніше 10 липня поточного року складають зведену інформацію про розмір та дату встановлення ставок місцевих податків та зборів на відповідних територіях та подають її в електронній формі центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову та митну політику.

Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову та митну політику, не пізніше 15 липня поточного року оприлюднює на своєму офіційному веб-сайті зведену інформацію про розмір та дату встановлення ставок місцевих податків та зборів на відповідних територіях.

 

ПЕРЕЛІК ПОДАТКОВИХ АГЕНТІВ ІЗ СПРАВЛЯННЯ ТУРИСТИЧНОГО ЗБОРУ ФІЗИЧНІ ОСОБИ - ПІДПРИЄМЦІ

СТАВКИ МІСЦЕВИХ ПОДАТКІВ ТА ЗБОРІВ

Зведена інформація щодо рішень сільських, селищних, міських рад або рад об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад (далі - місцеві ради) про встановлення туристичного збору (Завантажити)

 

 

 

 

м.Львів

Головне управління ДФС у Львівській області інформує, що з 16 травня стартувала всеукраїнська інформаційна кампанія «Право на державну службу».

Право на державну службу встановлено Законом України від 01 травня 2016 року №889-VII «Про державну службу», із змінами та доповненнями.

З метою долучення до її проведення та сприяння стажуванню громадян з числа молоді у територіальних органах ДФС у Львівській області повідомляємо, що порядок такого стажування встановлено Постановою Кабінету Міністрів України від 01 грудня 1994 року №804 «Про затвердження Положення про порядок стажування у державних органах».

Детальну інформацію щодо проходження стажування можна отримати у секторі розвитку персоналу управління по роботі з персоналом ГУ ДФС у Львівській області за телефоном: (032) 297-34-55.