Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Заходи для платників

  • Чи можна перебувати на спрощеній системі оподаткування юридичній особі за ставкою 5 відсотків до кінця звітного року, якщо обсяг послуг станом на 30.09.2018 р. складе 4900000,00 гривень?

  • В адмінбудинку Головного управління ДФС у Львівській області відбувся щомісячний семінар для платників податків Львівщини на тему: «Актуальні питання оподаткування у 2018 році». Участь у заході взяли понад 160 бухгалтерів, керівників підприємств та підприємців.

  • Нещодавно Головним управлінням ДФС у Львівській області проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» щодо актуальних питань оподаткування юридичних осіб у 2018 році.

  • Касові операції у 2018 році В 2018 році замість Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 15.12.2004 №637,

  • Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки з юридичних осіб. Особливості обчислення та сплати. Відповідно до п.п. 266.7.5. п. 266.7 ст. 266 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI, зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ), платники податку – юридичні особи

  • В адмінбудинку Головного управління ДФС у Львівській області відбувся щомісячний семінар для платників податків Львівщини на тему: «Актуальні питання оподаткування у 2018 році»,

  • Фізична особа – підприємець зареєстрована у Сихівському районі, здійснює діяльність у Шевченківському районі. З 01 травня 2018 року переїжджає у Франківський район м. Львова. Які документи і коли слід подати?

  • Який порядок оподаткування земельних ділянок, житлової та нежитлової нерухомості, які не перебувають у приватній власності, до моменту оформлення/видачі відповідних документів на право користування/власності?

  • Сільськогосподарське підприємство подає додаток до критерію з відміткою «сільськогосподарський виробник». Таблицю відхиляють з причин, що підприємство не є сільськогосподарським виробником. Як подати?

  • Протягом 2017 року підприємство здійснювало продаж пільгової продукції (книжок). В додатку 7 декларації з ПДВ був розрахований коефіцієнт, що повинен використовуватися протягом 2018 року. В цьому році пільгової продукції не буде. Чи потрібно нараховувати зобов’язання в цьому випадку щомісяця