Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про податкові зміни – 2017 та підведення підсумків 2016 року на семінарі у Львові

02.02.2017

Як зазвичай 2017 рік розпочався з набрання чинності низки змін до законів як з питань оподаткування, так і трудового законодавства. Тому, Головне управління ДФС у Львівській області проводить ряд семінарів для ознайомлення платників податків Львівщини з нововведеннями.

Семінари, враховуючи велику кількість бажаючих почути про зміни, проводились протягом двох днів поспіль – 31 січня та 01 лютого 2017 року з тим, щоб якомога більша кількість платників податків могли їх відвідати. До участі у проведенні семінарів були запрошені представники інших органів виконавчої влади Львівщини: Головного управління Держпраці у Львівській області, Головного управління статистики у Львівській області, Пенсійного фонду України у Львівській області.

Начальник Головного управління ДФС у Львівській області Ігор Кондро привітав присутніх учасників заходу та побажав плідної роботи.

До участі в роботі семінару були запрошені міжнародні сертифіковані професійні бухгалтери Мар’яна Кавин та Людмила Шахно, а також експерт з питань використання програмного забезпечення для ведення бухгалтерського обліку Ярослав Сивак.

Учасниками семінарів стали понад 500 платників податків міста Львова та Львівської області.

Присутні мали змогу почути про зміни в оподаткуванні податком на прибуток підприємств, податком на додану вартість та інші нововведення, були ознайомлені з порядком подання декларації з податку на прибуток тощо.

Так, декларацію з податку на прибуток підприємств за 2016 рік слід подати не пізніше 09 лютого 2017 року (платникам з обсягом доходу понад 20 млн. грн.) та 01 березня 2017 року (платникам з обсягом доходу менше 20 млн. грн.) та сплатити податок на прибуток відповідно не пізніше 17 лютого та 10 березня 2017 року.

Бухгалтери та керівники підприємств також дізналися про зміни по єдиному соціальному внеску, єдиному податку, податку на доходи фізичних осіб, декларування доходів громадян за підсумками 2016 року, податкову декларацію про майновий стан і доходи з внесеними змінами наказом Мінфіну № 821 від 15.09.2016, акцизному податку, про мінімальну зарплату у 2017 році та відповідальність за порушення норм трудового законодавства, особливості застосування норм пенсійного законодавства, переваги подання статистичної звітності в електронному вигляді тощо.

Про нововведення присутніх проінформували фахівці Головного управління ДФС у Львівській області Василь Скупейко, Ігор Малех, Оксана Місюра, Вікторія Шихова та колеги з Головного управління Держпраці у Львівській області – Іванна Ковальчук, Головного управління статистики у Львівській області – Оксана Ключник, Пенсійного фонду України у Львівській області – Наталія Лужецька та Ірина Стародубова.

Усі бажаючі мали змогу задати запитання та отримати відповіді, які будуть оприлюднені на суб-сайті Головного управління ДФС у Львівській області.