Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Львові відбувся черговий семінар для платників податків

28.03.2019

Сьогодні, в Головному управлінні ДФС у Львівській області відбувся семінар для платників податків, учасниками якого були керівники та бухгалтери підприємств, фізичні особи - підприємці.

Фахівці фіскальної служби, представники управлінь Держпраці та Пенсійного фонду, експерти з питань використання програмного забезпечення, сертифіковані аудитори та бухгалтери розповіли присутнім про актуальні питання оподаткування та відповіли на численні запитання учасників семінару.

Учасники заходу мали змогу почути про актуальні питання оподаткування податком на додану вартість, податком на прибуток підприємств, податком на доходи фізичних осіб, питання оподаткування екологічного податку та рентної плати, питання сплати податків громадянами-власниками майна (податок на нерухоме майно та транспортний податок), а також про актуальні питання електронної звітності та електронного документообігу, дотримання норм трудового законодавства, особливості заповнення звітності з ЄСВ.

Присутнім наголошено на комплексі заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками, зокрема, на необхідності дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та посиленні відповідальності роботодавців за порушення норм трудового законодавства.

Платники податків вдячні за надані роз’яснення та фахові відповіді на численні запитання фахівцям ГУ ДФС у Львівській області Ігорю Малеху, Василю Задорожному, Ірині Кондратів, міжнародному сертифікованому професійному бухгалтеру Олександру Блотнеру, представникам управлінь Держпраці Юлії Пасічник та Пенсійного фонду Ірині Стародубовій та Ірині Фарині, експерту з питань використання програмного забезпечення для ведення бухгалтерського обліку ТОВ “Бізнес Баланс” Юрію Холоденко.

ГУ ДФС у Львівській області дякує усім учасникам семінару за фаховість та активність та запрошує платників податків на чергові щомісячні безкоштовні семінари у Львові.

  • !АНОНСИ ПОДІЙ
  • Відеосюжети